Witaj w point4you.pl

W point4you.pl znajdą Państwo wysokiej jakości karmy oraz smakołyki dla Psów i Kotów.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem karmy dla psów i kotów GOLD DOG, GOLD CAT, a także smakołyków, gryzaków, przysmaków oraz preparatów i witamin. Wybraliśmy akurat ten brand, gdyż sami posiadamy Zwierzęta i wiemy jak ważne jest ZDROWE i efektywne odżywianie.

Karmy dla Psów i Kotów marki Gold to bardzo wysoka jakość w połączeniu z przystępną ceną, taka jakiej długo wypatrywaliśmy i na jaką czekaliśmy od wielu wielu lat. To produkty pozbawione sztucznych barwników i wabików smakowych, ale przede wszystkim perfekcyjnie zbilansowane, posiadają również bardzo dużą, realną zawartość suszonego mięsa oraz składników i witamin odpowiadających za prawidłowy rozwój naszych Przyjaciół.

Po każdym posiłku Pupilowi należy się odpoczynek. Zadbaliśmy również o to, aby ich czas na drzemkę był bardziej przyjemny i komfortowy oferując produkty kolejnego naszego partnera jakim jest producent legowisk „Alelegowiska”. Państwa prawdziwi Przyjaciele znajdą u nas szeroką ofertę poduszek, pontonów, budek konwertwanych ( 2w1 ) oraz przede wszystkim legowisk.

Serdecznie zapraszam do zakupów,
Point4you Grzegorz Zawalski.

dog-point4you